تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان شهید دستگردی (ظفر)، خیابان فرید افشار، خیابان دولتشاد شرقی، نبش جام، پلاک ۱، طبقه۲ غربی، واحد ۹
صندوق پستی: ۸۵۴۷-۱۵۸۷۵
تلفـن: ۸۸۵۴۶۶۱۹ | ۸۸۵۴۶۶۲۰ | ۸۸۵۴۶۶۲۱ (۹۸۲۱+)

 

دومین نمایشگاه بین‌المللی بیمارستان‌سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی در حالی قرار است از 27 تا 30 مهرماه امسال در تهران برگزار شود که مجری برگزاری این نمایشگاه خبر از حضور شرکت‌های آمریکایی و حضور متفاوت ژرمن‌ها در این نمایشگاه داده است.محمود صدیقی در گفت‌وگو با پایگاه خبری سازمان توسعه تجارت افزود: دومین دوره این نمایشگاه در مساحتی حدود 9 هزار متر مربع پیش‌بینی شده که تا کنون 70 شرکت داخلی و 13 شرکت خارجی برای حضور در آن ثبت‌نام کرده‌اند؛ ضمن اینکه آلمانی‌ها نیز پاویونی را برای خود تدارک دیده‌اند.

 

وی با بیان اینکه در نمایشگاه امسال حضور شرکت‌هایی از كشورهاي تايوان، ايتاليا، تركيه، انگلستان و فرانسه تا این لحظه قطعی شده است، افزود: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل تجیهزات بیمارستانی در کشورمان است.

صدیقی با بیان اینکه از نظر وسعت نمایشگاه امسال نسبت به پارسال حدود 50 درصد رشد داشته است، خاطرنشان کرد: دو هیات از کشورهای لبنان و افغانستان نیز در نظر دارند در طول برگزاری نمایشگاه از آن دیدن کنند.

وی معرفی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در کشور در زمینه ساخت بیمارستان و تجهیزات و تاسیسات مرتبط، ایجاد بسترهای مناسب برای سرمایه‌گذاری افراد یا واحدهای سرمایه‌گذار، بهره‌گیری مناسب از ظرفیت‌های موجود، ایجاد زمینه‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی در موضوعات مرتبط با نمایشگاه و همچنین ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی را از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه دانست.

صدیقی خاطرنشان کرد: آشنایی دست‌اندرکاران با محصولات، نوآوری‌ها و ظرفیت‌های موجود در سایر کشورها و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی، ایجاد ارتباط مستقیم و رودررو میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، تبادل فناوری و محصول میان شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه و شناسایی واحدهای برتر در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات مرتبط با موضوع نمایشگاه از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

این فعال اقتصادی در ادامه به ظرفیت بالقوه شرکت‌های داخلی در سرمایه‌گذاری در صنعت بیمارستان‌سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی اشاره کرد و گفت: علاوه بر فرصت‌هایی که در این زمینه پیش روی سرمایه‌گذاران ایرانی وجود دارد، ایتالیا و کره جنوبی برای ساخت بیمارستان در ایران اعلام آمادگی کرده‌اند.

مجری دومین نمایشگاه بین‌المللی بیمارستان‌سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی افزود: در نمایشگاه امسال شرکت‌های دانش بنیان نیز حضور خوبی خواهند داشت و در حاشیه برگزاری نمایشگاه 9 نشست تخصصی و کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد.

صدیقی با بیان اینکه این نوع نمایشگاه در کشورمان نوپا است، افزود: از همه روسای بیماستان‌های کشور، مدیران فنی و سایر صاحب‌نظران در این حوزه برای بازدید از نمایشگاه دعوت شده است تا آخرین تجهیزات، تاسیسات و امکانات بیمارستانی را در این نمایشگاه مورد بررسی قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، نخستین دوره نمایشگاه بیمارستان‌سازی دهه اول بهمن ماه سال گذشته با مشارکت 65 شركت داخلي و 9 شركت خارجي از کشورهاي تايوان، چين، عمان، دبي، تركيه، فنلاند، سوئد، آلمان، فرانسه و انگلستان در تهران برگزار شد.

 

 • UFI1.jpg - 3.95 kb
 •    

     

   

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 •  

  yazdteb.jpg - 6.63 kb

   

   

   

© کلیه حقوق متعلق است به شرکت نمایشگاهی سپنتاس 2015