تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان شهید دستگردی (ظفر)، خیابان فرید افشار، خیابان دولتشاد شرقی، نبش جام، پلاک ۱، طبقه۲ غربی، واحد ۹
صندوق پستی: ۸۵۴۷-۱۵۸۷۵
تلفـن: ۸۸۵۴۶۶۱۹ | ۸۸۵۴۶۶۲۰ | ۸۸۵۴۶۶۲۱ (۹۸۲۱+)

 

نشست طرح توسعه شهرک سلامت با حضور معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش و سرمایه‌‌گذاران خارجی برگزار شد که در آن بر اجرایی شدن این طرح تاکید شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، نشست طرح توسعه شهرک سلامت با حضور معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش و سرمایه‌‌گذاران خارجی برگزار شد.

 

این نشست با حضور جیرفتی معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش، نمایندگان خارجی سرمایه‌گذاران و سازندگان بیمارستان‌های تخصصی و مسئولان بیمارستان کیش چهارشنبه 23 دی ماه در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد برگزار شد.

بنابر این گزارش، به موجب این طرح و در صورت حصول توافق، شهرک سلامت کیش واقع در جنوب جزیره با امکانات و تجهیزات استاندارد جهانی همراه با ارائه خدمات پزشکی با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین هزینه در منطقه ساخته خواهد شد که در صورت ساخت و بهره‌برداری این شهرک، شاهد رونق گردشگری سلامت در جزیره خواهیم بود.

همزمان با طرح توسعه شهرک سلامت، مدل بهره‌برداری و اقتصادی پروژه نیز طراحی شده که توانمندی بازگشت سرمایه را به اندازه کافی دارا باشد.

در این نشست مقرر شد گروه سازنده خارجی که علاوه بر تخصص‌های پزشکی و بیمارستانی، تخصص‌های اقتصادی و کسب و کار را نیز داراست، بخش عمده‌ای از بازار هدف و ورود و خروج گردشگر سلامت را از کشورهای خارجی به جزیره تأمین کند.

ویژگی شاخص شهرک سلامت در کیش به نسبت کشورهای منطقه، وجود پزشکان متخصص و توانمند ایرانی هم سطح با متخصصان اروپایی است که این ویژگی، در آینده‌ای نزدیک، قابلیت رقابت در منطقه را ایجاد خواهد کرد.

 • UFI1.jpg - 3.95 kb
 •    

     

   

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 •  

  yazdteb.jpg - 6.63 kb

   

   

   

© کلیه حقوق متعلق است به شرکت نمایشگاهی سپنتاس 2015