تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان شهید دستگردی (ظفر)، خیابان فرید افشار، خیابان دولتشاد شرقی، نبش جام، پلاک ۱، طبقه۲ غربی، واحد ۹
صندوق پستی: ۸۵۴۷-۱۵۸۷۵
تلفـن: ۸۸۵۴۶۶۱۹ | ۸۸۵۴۶۶۲۰ | ۸۸۵۴۶۶۲۱ (۹۸۲۱+)

 

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بیمارستان‌های کوهرنگ و مالخلیفه تا تاریخ 15 مرداد سال جاری تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسند.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، قاسم سلیمانی‌دشتکی بعد از ظهر امروز در دیدار با مشاور و نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور مناطق روستایی و محروم اظهار کرد: برای ساخت مراکز بهداشت و پایگاه‌های سلامت می‌توان از کمک خیرین استفاده کرد.

 

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه جهت استفاده از کمک‌های خیرین در حوزه سلامت باید فرهنگ‌سازی‌های درست و گسترده در مناطق و شهرستان‌ها انجام شود گفت: خوشبختانه افراد خیر در همه زمینه‌ها آماده کمک هستند که در حوزه سلامت نیز می‌توان در قالب مشارکت یا به صورت کامل از آن‌ها استفاده کرد.

این مسؤول با بیان اینکه باید خیرین را تشویق کنیم تا یک نهضت مردمی برای ساخت مراکز بهداشت و پایگاه‌های سلامت توسط خیرین ایجاد شود خاطرنشان کرد: با این کار و استفاده از خیرین می‌توان اعتبارات دولتی را در ساخت، تکمیل و تجهیز بیمارستان‌ها که به مراتب هزینه‌های گزاف‌تری می‌طلبد صرف نمود.

سلیمانی افزود: برای شناسایی خیرین استان که تمایل دارند در حوزه سلامت فعالیت کنند ستادی تشکیل خواهد شد و فرمانداران شهرستان‌های 9 گانه چهارمحال و بختیاری باید نسبت به معرفی این افراد اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه برای شناسایی و دعوت از خیرین هم در چهارمحال و بختیاری و هم در سطح کشور اقدام خواهیم کرد تصریح کرد: مقرر شده بود که بیمارستان مالخلیفه ظرف 15 روز تحویل داده شود ولی هنوز این کار صورت نگرفته است.

استاندار چهارمحال و بختیاری به پیشرفت کند بیمارستان‌های کوهرنگ و مالخلیفه اشاره و خاطرنشان کرد: مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی تلاش خود را افزایش دهند تا این دو بیمارستان تا 15 مرداد سال جاری افتتاح شوند.

سلیمانی کمک استانداری چهارمحال و بختیاری در سال گذشته جهت توسعه و ساخت بیمارستان هاجر را 10 میلیارد ریال عنوان کرد و ادامه داد: امسال نیز با ابلاغ اعتبارات از خزانه مبلغ 25 میلیارد ریال به این بیمارستان از محل اعتبارات ماده 180 و ماده 10 و 12 کمک خواهد شد.

 • UFI1.jpg - 3.95 kb
 •    

     

   

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 •  

  yazdteb.jpg - 6.63 kb

   

   

   

© کلیه حقوق متعلق است به شرکت نمایشگاهی سپنتاس 2015